Cilt Serumları

Göster:
Sırala:

DR.C.TUNA ÇAY AĞACI YAĞI SOS SERUMU 10 ML

Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş serum serinletici etkisinin yanı sıra ciltte düzgün görünümüne kavuşmak için idealdir. Ciltte kuruma olma..

31,99TL Vergiler Hariç: 31,99TL

Dr.Clinic Derinlemesine Cilt Beyazlatıcı Krem 50 ml

İçerisindeki özel aktifler sayesinde cilde beyazlık kazandırır. Cildi, güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunun önüne geçer. İçeri..

89,00TL Vergiler Hariç: 89,00TL

Dr.Clinic Göz Çevresi Bakım Serumu 10ml

C Vitamini, Peptidler ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş göz çevresindeki koyu halka,kaz ayağı ve şişkinlik görünümü azaltmaya yardımcı olan,aydınlık g&ou..

79,00TL Vergiler Hariç: 79,00TL

Dr.Clinic Kaş Ve Kirpik Serumu 6 ml

Hayal ettiğin kaş ve kirpiğe ulaşmak artık hayal değil.Kaş ve kirpikler bir kadının yüzünde karakteristik özellikleri belirten en önemli yerlerdendir. Günümüzde k..

49,90TL Vergiler Hariç: 49,90TL

Dr.Clinic Lekeli Ciltler C Vitamini Kremi 50 ml

Dr. Clinic çalışmaları ile cilt lekelerini tedavi eden Vitamin C Leke Kremi, çevresel faktörlere bağlı oluşabilecek renk farklılıklarını önlemeye ve tek ton görün&uum..

89,90TL Vergiler Hariç: 89,90TL

Dr.Clinic Lekeli Ciltler C Vitamini Serumu 30 ml

Çevresel faktörlere bağlı oluşabilecek renk farklılıklarını önlemeye ve tek ton görünüm sağlamaya yardımcı olur. Pek çok faktöre bağlı ciltte oluşabilece..

99,90TL Vergiler Hariç: 99,90TL

Dr.Clinic Yoğun Kolajenli Cilt Sıkılaştırıcı Serum 30 ml

Yüzünüz yaş faktörüne bağlı olarak zamanla eski sıkılığını kaybeder. Cildinizde sarkma yaşamamak ve cilt sıkılığını korumak için Dr.Clinic Collagen bakım serumunu ci..

99,90TL Vergiler Hariç: 99,90TL