UA-221423627-1
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

2014 senesinden bu yana evli olan NEZAKET TAŞKIN ve ŞENOL TAŞKIN tarafından kurulan NEZCEE firması , her geçen sene hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Giyim Sektöründe oldukça deneyimli olan Şenol ve Nezaket TAŞKIN ve Güzellik Sektöründe deneyimli olan Nezaket TAŞKIN’ın güçlerini birleştirmesi sonucunda kurmuş oldukları NEZCEE markası, kısa sürede adını duyuran markalarından biri haline gelmiştir. Doğru strateji ve kaliteli ürün anlayışıyla birlikte uluslararası pazara açılmayı hedefleyen markamız , aynı zamanda Türkiye’de kurulduğu yıldan bugüne yüz binlerce kişiye ulaşmanın gururunu yaşıyor.

MİSYONUMUZ

Nezcee , kurulduğu günden itibaren kaliteli ürün ilkesiyle yükseliş trendi göstermiş, sektörde yükselen fırmalarından biri olmaya çalışmaktadır.

Nezcee ; Yüz, ruj, maskara, far, allık, fondöten, göz ve dudak kalemleri gibi renkli kozmetik  ürünleri ile yüz, vücut, saç ürünleri, giyim, iç giyim, aktif yaşam ve ev/yaşam gibi kişisel  ürünlerini piyasaya arz eden yüzde yüz Türk sermayeli şirketlerle bayiliği olan bir şirkettir. Ayrıca kendi ürünlerinin satışınıda yapmaktadır.

Ürünlerimiz kalite yönetim sistemlerinin gereksinimlerine uygun olarak hijyenik ortam ve koşullarda , tam otomatik makinelerde el değmeden üretilmektedir.

Kozmetik pazarında nihai tüketiciye geniş ürün yelpazesi sunan Nezcee; birçok coğrafyadaki ülkelere ürünlerinin sevkiyatını , İstanbul’da bulunan merkezinden gerçekleştirmeyi e -ticaret ve ihracattaki başarısıyı sınır ötesine taşımayı hedeflemektedir.

Nezcee, uzmanlık ve deneyimini teknolojik yatırımlarla birleştirerek sürekli gelişme göstermekte, giyim, iç giyim, aktif yaşam ,ev ve yaşam, kozmetik ve güzellik dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Doğru stratejiler ve kaliteli ürün anlayışıyla çıktığımız bu yolda ; Bir Türk markası olan nezcee.com ürünlerinin tüm dünya ülkelerine ihracatını , her evde kullanılan bir dünya markası haline getirmek istemektedir.

 

 

Müşteri Temsilcilerimiz, hafta içi saat 10:00-18:00 saatleri arasında  'Müşteri Hizmetleri' numaramız olan 0 542 833 98 07 numaralı hat üzerinden canlı destek vermektedir.

Mesai saatleri haricinde siparişlerinizin durumunu öğrenmek için siparişlerim bölümünden siparişlerinizle ilgili bilgi alabilir 

 

İlginize teşekkür ederiz.

 

NEZCEE:COM

 

***

 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan nezcee.com sorumlu değildir. nezcee.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

nezcee.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

nezcee.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi nezcee.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. nezcee.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

nezcee.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, nezcee.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. nezcee.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

nezcee.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.