Yakında Gelecek

ÇOK SATAN

Dr.Clinic Proplex Goo Propolis Bitkisel İçerikli Macun Karışımı, antioksidan ile bağışıklık sistemini destekler. Bitkisel içerkli macun karışımı günlük kullanıma uygundur. Sende vücut direncini korumak ve propolis ile enerjini korumak için Dr.Clinic Proplex Goo Propolis Bitkisel İçerikli Macun Karışımı keşfedebilirsin!

Oldukça önemli bir bitkisel şifa kaynağı olan propolis, insan sağlığına etkileri ile tanınır. Zengin içeriğe sahip olan propolis, hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırarak yaraların iyileşmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda güçlü bir bağışıklık destekleyicidir. Öksürük, nezle, grip ve solunum yolu enfeksiyonları için de kullanılır. Dr.Clinic’in özel olarak formüle ettiği Proplex Goo Propolis Bitkisel İçerikli Macun Karışımı, pekmez ve arı sütü ile kaliteli bir gıda takviyesidir.

İçindekiler: Propolis Ekstraktı, Hamup Pekmezi, Dut Pekmezi, Üzüm Pekmezi, Andız Pekmezi, Çiçek Balı, Polen, Arı Sütü.

Öksürük, nezle gibi solunum yolu enfeksiyonları vücudun direnç seviyesini düşürür. Halsiz ve yorgun hissetmeye sebep olur. Sende günlük gıda takviyesi olarak Dr.Clinic Proplex Goo Propolis Bitkisel İçerikli Macun Karışımı kullanabilir ve vücut direncini arttırırken bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunabilirsin.

Uyarılar: Bitkisel içerikli macun karışım arı ürünü içerir. Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza edin. Çocukların erişmeyeceği yerde saklayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Proplex Goo Propolis Bitkisel İçerikli Macun Karışımı 230 gr

  • Marka: DR.CLİNİC
  • Ürün Kodu: 3339467
  • Stok Durumu: Yakında Gelecek
  • 160,90TL
  • Vergiler Hariç: 160,90TL