Dr.Clinic Proplex Goo Atom Karışık Bitkiler Kış Çayı ile gün içerisinde lezzetli çay tüketirken, hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizin fonksiyonunu koruyun! 20’li paket içerisinde bulunan karışık bitki özlerine sahip kış çayı, boğaz ağrısı ve gribal enfeksiyonlar için destekleyici niteliktedir. Gün içerisinde lezzetli bir çay molası vermek istediğinde sağlığını da destekleyecek bir içecek tüketmek için Dr. Clinic Proplex Goo Atom Karışık Bitkiler Kış Çayı ürününü deneyebilirsin.

Kış aylarında soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonları geride bırakarak daha kolay iyileşebilmek için kış çayları tüketiliyor. Sende içerisinde 9 adet bitkiyi barındıran kış çayını içebilir ve günün yorgunluğunu geride bırakabilirsin. Öksürük ve boğaz ağrısını yumuşatırken, bağışıklık sistemini desteklemenin keyfini çıkar! Tek bardak için özenle ayrıştırılmış 20’li paketler, kış çayını daima taze tüketmeni sağlar. Soğuk kış günlerinde sıcak ve lezzetli bir içecek tüketirken doğal bitki özlerinin iyileştirici gücünü keşfet!

İçindekiler: Dr. Clinic Proplex Goo Atom Karışık Bitkiler Kış Çayı içerisinde; Zencefil, Havlican, Karanfil, Yenibahar, Karabiber, Hibüsküs Ekstraktı ve Pancar şekeri bulunuyor.

Uyarılar: Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Emniyet etiketi yırtılmış / açılmış ürünleri satın almayınız. 25 dereceninaltındaki oda sıcaklığında saklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Proplex Goo Atom Karışık Bitkiler Kış Çayı 20 Adet

  • Marka: DR.CLİNİC
  • Ürün Kodu: 3338866
  • Stok Durumu: 2
  • 87,90TL
  • Vergiler Hariç: 87,90TL