Dr.Clinic Lekeli Ciltler C Vitamini Kremi 50 ml

Dr.Clinic Lekeli Ciltler C Vitamini Kremi, özel içeriği ile cilt lekelerini tedavi etmek için formüle edilmiştir. Çevresel faktörlere bağlı oluşabilecek renk farklılıklarını önlemeye ve tek ton görünüm sağlamaya yardımcı olur. Böylece cildindeki renk eşitsizliklerini yok etmek adına gözeneklerini kapatan fondöten gibi ten ürünlerine yönelmek zorunda değilsin. Hyalüronik asit içeren C vitaminli leke kremi, cildin nem dengesini arttırır. Kuru ve gergin cildi geride bırakarak daha canlı ve doygun bir yüze sahip olmanı destekler.

Cildi dış etkenlere karşı savunma özelliği bulunan Dr.Clinic C Vitaminli Leke Kremi, içeriğindeki aktif lipozomlanmış C vitamini ve Hyalüronik Asit ile eşitsizlik oluşumunun önüne geçer. Aydınlatıcı etkiye sahiptir. Pek çok faktöre bağlı ciltte oluşabilecek lekelere karşı bariyer görevi üstlenir. Aynı zamanda antienjik etkisi yüzde bulunan ince çizgileri toparlar.

Temiz cildine bir miktar ürün alarak dairesel hareketler ile kremi uygulayabilirsin. Daha etkili sonuçlar için günde 2 defa uygulamalısın. Cildinin ihtiyaç duyduğu her şeyi tam onarım ile sağlayan bir bakım ürününe sahip olmak artık mümkün. Nemli, canlı ve tek ton bir cilt için sende cildini Vitamin C Facial Day Cream ile destekle!

Kullanım Şekli: Kullanmak istediğin bölgeyi temizledikten sonra eline bir miktar krem alarak dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayabilirsin.

*Daha etkili sonuçlar için günde iki kez uygulayın. Günlük uygulama için uygundur. 

UYARILAR: Harici kullanım içindir. Isı ve ışıktan koruyun. Göze temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol suyla durulayın. Ürünü kullanmadan önce alerji testi yapın. Oda sıcaklığında (25°C) saklayın ve çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin.

Alerji Testi: Ürünü kullanmadan önce kolun üst kısmındaki bir bölgeye kremi sürün ve 15-20 dakika bekleyin. Herhangi bir reaksiyon görülürse ürünü kullanmayı bırakın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Lekeli Ciltler C Vitamini Kremi 50 ml

  • Marka: DR.CLİNİC
  • Ürün Kodu: 3334813
  • Stok Durumu: 1
  • 132,99TL
  • Vergiler Hariç: 132,99TL