Dr.Clinic Kaş ve Kirpik Serumu, hayal ettiğin gürlükte kaş ve kirpiğe sahip olmana yardımcıdır. Yüz hatlarının belirginleşmesini sağlayan kaşlar ve bakışlara derinlik katan kirpikler için sende gereken bakımı kısa sürede yapabilirsin. Kaş ve Kirpik Serumu içeriğinde bulunan doğal bitkisel özler ile kaş ve kirpiklerini besleyebilirsin. Kolay uygulama fırçası ile her gün pratik kullanım ilanı sunar.

Takma kirpik ya da lifting gibi uygulamalar geçici çözümler sunar. Sürekli tekrarlaman gereken seansları da beraberinde getirir. Kaş ve kirpiklerin için doğal bir çözüm üreterek daha gür görünmelerini sağlayabilirsin. Dr.Clinic Kaş ve Kirpik Serumu bu konuda en iyi yardımcın olacak.

Kullanım Şekli: Gece yatmadan önce makyajını çıkarıp, yüzünü temizledikten sonra gündüz ise uyanıp yüzünü yıkandıktan sonra ve makyajını yapmadan önce uygulamalısın.

Düzenli kullandığın takdirde kaşlarındaki ve kirpiklerindeki farkı göreceğin doğal içerikli bu ürün, hayal ettiğin kaş ve kirpiklere ulaşmanda sana destek olacak.

UYARILAR: Harici kullanım içindir. Isı ve ışıktan koruyun. Göze temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol suyla durulayın. Ürünü kullanmadan önce alerji testi yapın. Oda sıcaklığında (25°C) saklayın ve çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin.

Alerji Testi: Ürünü kullanmadan önce kolun üst kısmındaki bir bölgeye serumu sürün ve 15-20 dakika bekleyin. Herhangi bir reaksiyon görülürse ürünü kullanmayı bırakın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Kaş Ve Kirpik Serumu 6 ml serum

  • Marka: DR.CLİNİC
  • Ürün Kodu: 3335148
  • Stok Durumu: 6
  • 62,99TL
  • Vergiler Hariç: 62,99TL