Yeni
Formundan düşmüş saçların optimum uzunluğa ulaşması için için özel olarak üretilmiştir. Kolay uzayamayan, güçsüzleşen ve daha uzun, daha sağlıklı ve daha dolgun saçlara sahip olmak isteyenler için geliştirilmiştir. Saç kökünün dolaşımı uyarır ve saç tellerini güçlendirir.
KULLANIMI: Masaj yardımıyla saç derisine uygulayın. Yoğun bakım için her gün veya haftada en az 3 defa kullanılması tavsiye edilir. Hafif bakım için haftada 1-2 defa kullanılması yeterlidir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Dr.Clinic Uzatma ve Güçlendirme Etkili Saç Serumu 30 ml

  • Marka: DR.CLİNİC
  • Ürün Kodu: 3338279
  • Stok Durumu: 12
  • 106,90TL
  • Vergiler Hariç: 106,90TL