UA-221423627-1
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Doctorem Epifiz Plus Bant

Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
Doctorem Epifiz Plus Bant
750,00TL
KDV Hariç: 750,00TL
  • Stok: 1
  • Ürün Kodu: DOCTOREM07

Doctorem Epifiz Plus BantDoctorem Epifiz Plus Bant

Paket İçeriği: Her bir Doctorem Epifiz Plus içerisinde 30 adet bant mevcuttur.

Uyku problemi yaşıyorsanız, bu probleminizi çözerek bir sonraki güne daha ZİNDE başlamak ve günboyu dinç kalmak için ’’MÜKEMMEL BİR UYKUYA HAZIRMISINIZ’’

Doctorem Epifiz Plus , bu bantı kullanan insanlara daha aktif ve sağlık dolu bir hayat vadediyor. Günlük hayatta daha zinde olmak için insanların günlük alması gereken vitaminlerin ve minerallerin bileşenleri transdermal bir teknoloji sayesinde Epifiz Plus ile Doctorem müşterilerinin kullanımına sunuluyor.

Doctorem, hayat kalitesini yukarı çekmek isteyen kullanıcılar için dengeli bir beslenme ve günlük egzersizin yanı sıra ekstra alınması gerekli olan takviyeleri de vücuda sunuyor.


Epifiz plus içerik
5-HTP
Melatonin
Magnesium
Rose Essential Oil
Lavender Essential Oil
Uncaria rhynchopylla
Valeriana Officinalis
Withania somnifera

doctorem

Doctorem Epifiz Plus Bant Nasıl Kullanılır

Doctorem Epifiz Plus Bant Nasıl KullanılırDoctorem Epifiz Plus Bant Nasıl Kullanılır

Doctorem Epifiz Plus ürünleri diğer Doctorem ürünleri gibi standart bir kullanıma sahiptir. Ancak, kişinin kendisine özel çalışma yaptırması sonucu çıkan analize bantlardan alınan verim kişi için yükselebilir. Analiz yaptırmak ve ürün kullanımını böylece sağlamak fayda açısından önem taşır.

Doctorem Epifiz Plus bantlarını kullanmadan önce yetkisi olan bir danışmandan destek almak da çok önemlidir. Bunun sebebi, kişiye özel olan bir ürün kullanımı ve ürünün kullanım süresi belirlenmelidir.

Doctorem Epifiz Plus bantları, pürüzsüz ve tahrişi bulunmayan bir bölge üzerine uygulanmalıdır. Herhangi bir aksilik olma durumunda doktora başvurmak gerekir. Özel durumları olan kişiler, hamileler, ağır ilaçlar kullanan kişiler veya hamileliği yeni bitmiş emziriyor olan anneler kullanmadan önce mutlaka yetkili bir kişiden veya doktorundan tavsiye almalıdır. Doctorem Epifiz Plus, vücutta yapıştırıldığı yere ve yapıştırmanın düzgünlüğüne göre de etkisini değiştirebilir.

Doctorem Epifiz Plus Bant Faydaları


 

Doctorem Epifiz Plus Faydaları Nelerdir

Bir sonraki güne daha ZİNDE başlamak ve gün boyu dinç kalmak için ’’MÜKEMMEL BİR UYKUYA HAZIRMISINIZ’’?

Doctorem Epifiz Plus Bantlarının kullanan kişilere çeşitli şekillerde yararları mevcuttur. Vücuttaki melatonin seviyesini artırır. Ayrıca içinde magnezyum bulunur ve eklem ve kaslar için geliştiricidir. Lavanta ve Gül Yağı Özü de içeriğinde olan Doctorem bant birçok kullanıcının isteklerini büyük ölçüde karşılamaktadır.

Epifiz Plus Bantı, ayrıca uykuyu düzenlediği için uyku hastalığı yaşayan kişilerin de faydasını gördüğü bir banttır. Ayrıca bedenin biyolojik ritmini ayarlar. Jetlak durumu oluştuğunda gece gündüz dengesini bedene hatırlatır. İçeriğinde bulunan 5HTP eşliğinde seratonin yani mutluluk hormonu ile kaliteli uykuyu destekler

Epifiz bezini harekete geçirdiği için uyumakta zorlanan kişi bantı kullandıktan sonra daha rahat uykuya dalabilir veya uykusundan uyanma problemi çok aza iner. Onun dışında da çeşitli faydaları bulunmaktadır, daha zinde ve sağlıklı bir gün yaşama konusunda da büyük ölçüde fayda sağlar. Doctorem Epifiz Plus bantlarının etkisini tam görebilmek bu bantın kullanımı, dengeli beslenme ile de desteklenmelidir. Ayrıca dengeli spor yapmak da Doctorem Epifiz Plus bantının vücuda çabuk etki etmesini sağlar.
 

Doctorem Epifiz Plus destek alanları

•Uyku düzenleyici
•Hücre yenileyici
•Psikolojik sorunlar
•Uyku apnesi
•Yaşlanmayı geciktirme
•Kansere karşı koruma horlama
•Panik atak
•Sakinleştirme
•Migren
•Sindirim problemleri
•Olumlu düşünme
•Rem uykusu
•Mutluluk etkisi
•Pozitif enerji
•Antioksidan özellik


Doctorem Epifiz Plus İçeriği
5-HTP
Rose Esential Oi
Magnesium
Uncaria Rhynchopylla ( Kedi Pençesi)
Lavender Essential Oil
Valeriana Officinalis (Kedi Otu)
Melatonin
Withania Somnifera (Hint Ginsengi)


Önemli Not:
Sunumda bahsi geçen ürünler bir ĠLAÇ değil NANO boyutta işlenmiş MĠKRO BESĠN takviyeleridir.

Özellikle kötü beslenme kaynaklı oluşan bir çok rahatsızlığın vücudun kendi kendini onarma mekanizmasını devreye sokarak bahsi geçen hastalıklardan kurtulmasına imkan ve ortam hazırlamaktadır. Rahatsızlıkların onarılmasını vücut kendisi yapmaktadır. Bu takviyeleri kullanıp sonuç alan dünya genelinde on binlerce insan bulunmaktadır.

Doctorem Epifiz plus ne işe yarar?

Epifiz bezi hipofiz bezinin arka kısmında bir oyuk içinde bulunan bezelye tanesi büyüklüğünde bir bezdir. Bu oldukça küçük bez melatonin isimli hormonun salgılanmasını sağlar. Bu hormon gece ile gündüzün kontrolünü yapar ve bedenimizin günlük ritminin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi